Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
20.03.2017

Асфальтные работы: соотношение цены и качества

Асфальтирование дорог, парковок, подъездных площадок, трасс, пешеходных дорожек – это непростой, технически сложный процесс. Чтобы покрытие было долговечным, нужно использовать только качественные материалы и профессиональную технику.

17.02.2017

Основные преимущества и недостатки эксплуатации погружных насосов

Погружные насосные агрегаты используются для поднятия воды со скважин и различных водоемов. Такого типа насосное оборудование существует в двух вариантах: скважинные и колодезные.

09.02.2017

Прихожие, шкафы-купе через интернет: быстрый выбор функциональной мебели

Найти подходящий шкаф-купе или оформить прихожую можно с помощью специализированного интернет-магазина. Эксперты рекомендуют достойную и надежную мебель в разных дизайнерских решениях

Знижки

Ravak SKCP4 - 90 GRAPE Білий
Ціна 525.00 472.50 +доставка У корзину
Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

ArtCeram

Jazz

Jazz

Сантехнічна кераміка від відомого італійського виробника ArtCeram. Сантехніка серії Jazz виконана у класичному стилі відтворюючи часи минулого століття, коли був популярний відповідний стиль музики. Хоча зараз ще багато хто полюбляє таку музику, тому працівники та стилісти ArtCeram вирішили створити напрямок сантехнічних виробів на прошарок таких шанувальників класичного стилю. Італійська сантехніка ArtCeram Jazz відмінне поеднання класичного стилю минулого століття з сьогоденням та прямими лініями модерну.

La Fontana

La Fontana

Серія вишуканої новітньої італійської сантехніки розроблена провідними італійськими дизайнерами. Кераміка ArtCeram існувала на ринку вже доволі довгий час, але серія сантехнічної кераміки La Fontana зробила переворот у світі сантехніки та вивела фабрику ArtCeram на світовий рівень сантехніки. Саме завдяки сантехніці La Fontana світ дізнався про італіську фабрику із виробництва сантехнічної кераміки ArtCeram.

Новинки

Сантехніка ArtCeram

Вам хотілось би щоб у вас в ванній кімнаті була наймодніша сантехніка чи меблі для ванної кімнати? Сантехніка яка б визивала заздрість у ваших гостей? Сантехніка якою б ви гордились? Якщо так, то це зовсім не важко. Елітна італійська сантехніка зробить ваш інтер’єр у ванній кімнаті неповторним. Ексклюзивна продукція італійської фабрики ArtCeram допоможе вам у тому. Тому коли будете робити свій вибір не обходіть стороною продукцію цієї фабрики.  А серед асортименту продукції ви знайдете, ексклюзивні прямокутні, овальні та круглі ванни, а також аксесуари та меблі для ванної кімнати. Тому серед товару компанії ArtCeram ви знайдете продукцію яка зробить реальністю вашу мрію.

Компанія ArtCeram була заснована в Італії  в 1987 році у містечку з назвою Сivita Сastelana. Свій вихід на ринок компанія розпочала із виробництва умивальників. У 2000 році відбувся переломний момент у розвитку. Вони створили свій бренд ArtCeram і розпочали співпрацю з відомим світовими дизайнерами. За ці роки компанія випустила досить багато серій сантехнічної кераміки. Найбільш відома серія керамічного санфанясу була випущена ще у 2006 році, саме вона і принесла компанії шалену популярність, а назва їй La Fontana.

За минулі роки світ бачили також і нові колекції від фабрики ArtCeram, серед яких були серії кераміки SlideSide та Кристал. Що ж відрізняє продукцію фабрики SlideSide від інших? Звичайно це ексклюзивний дизайн, свій неповторний стиль, елегантність та неповторна вишуканість.