Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

ArtCeram - нові ціни на продукцію із нового року

Італійська фабрика ArtCeram стала відомою на весь світ завдяки своїй серії сантехнічної кераміки La Fontana. Новітній дизайн сантехніки та ще досі неповторні штрихи, та неординарний підхід для зручного використання пустого простору унітазів та біде.

ArtCeram La Fontana

Італійська сантехніка ArtCeram La Fontana. На фото представлені умивальники та пристінні підлогові унітаз та біде. Зверніть увагу що у унітазу та у біде є знизу кольорові дверцята, у яких можна зберігати різноманітні миючі засоби для таких виробів.

Загалом італійська фабрика ArtCeram позиціонується на ринку сантехніки, як виробник елітної сантехніки. Ще після виходу свого першого відомого творіння ArtCeram La Fontana, від італійського виробника вийшло ще кілька серій санфаянсу, але вони не принесли їй такої шаленої популярності, як серія кераміки La Fontana.

Вибираючи італійську сантехніку для ванної кімнати ArtCeram La Fontana, ви будете мати ванну кімнату вишуканого дизайну та неповторний колорит ванни.

Нагадаємо, що із 1 січня 2013 року, італійська фабрика ArtCeram буде коригувати ціни на продукцію. Загалом ціни виростуть приблизно на 3-5%.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 26 листопад 2012
Переглядів: 1952

comments powered by Disqus