Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Аксесуари для ванної кімнати, які вони бувають

Аксесуари для ванни? Що це і з чим це їдять?  :)))

В такий великий прелік значення входить багато предметів що пов'язані із додаткови приборами для унітазу, ванни чи умивальника.

Найпоширеніші аксесуари, що пропонуються виробниками сантехніки:

тримач для рушників (здебільшого собою являє трубку із тримачами кріпленням по краях)

Тримач для рушника

 

гачок для рушника чи халату (являє собою тримач із гачком, щоб повісити речі неа нього)

Гачок на стінку

 

стаканчик для зубних щіток (стакан, здебільшого скляний, для тримання зубних щяток)

Стаканчик для зубних щіток

 

дозатор рідкого мила (являє собою резервуар для рідкого мила, зазвичай у стилі всіх аксесуарів, може стояти самостійно, або разом із стаканом для щіток кріпитись за допомогою хомута на стінку)

Дозатор рідкого мила

 

полички для різноманітного використання (можуть виготовлятись із скла, або із металу, використовуються для зберігання повсякденних засобів використання)

Скляна поличкаПоличка із решітками

 

мильничка - аксесуар для ванни, або навіть правильніше сказати для умивальника. Який чесно кажучи вже відходить із вжитку.

Мильничка

 

Цей перелік аксесуарів здебільшого використовується для ванни або умивальника.

Далі будемо розгядати аксесуари для унітазу:

тримач туалетного паперу (таких тримачів є безліч, та різномантних конфігурацій, тримачі є із кришкою і без неї, тримачі також відразу є із дозаторами мила, також є тримачі для додаткового рулону паперу)

тримач туалетного паперутримач туалетного паперу з дозаторомтримач туалетного паперу із гачком

і на закінчення переліку аксесуарів - йоржик для унітазу (являє собою високий резурвуар в якому знаходиться щітка для тримання унітазу у чистоті)

йоржик для унітазу

 

Серед аксесуарів також є і інші предмети, але вони не виготовляються у кожній сереї аксесуарів для ванни. Усі перелічені аксесуари були вибрані у виробника із Іспанії TRES, та італійського виробника Kerasan. Ось на цьому переліку виробників можна і зробити висновок по виробниках.

TRES - іспанський виробник змішувачів та душів, виготовляють в основному вироби із металу, тому аксесуарами і комплектують свої колекції арматури.

Kerasan - італійський виробник елітної сантехніки, виготовляє в основному санфаянс. Тут і є нагальний приклад того що виробник санфаянсу виготовляє додатково аксесуари для своєї колекції кераміки.

Чий би не був виробник аксесуарів, вибирати ті чи інші предмети потрібно вам. Саме такі дрібниці у ванній кімнаті зазвичай створюють максимальний комфорт та затишок.

І насам кінець, хочу вам запропонувати відмінне рішення із аксесуарами від італійського виробника Flaminia. Найпопулірніша серія кераміки від італійського виробника комплектується геніальним виробом у категорії аксесуарів - блок аксесуарів що монтується між унітазом і біде, в якого входять тримач туалетного паперу, ержик для унітазу та маленька поличка.

Блок аксесуарів для ванни

Додаткова інформація
Дата: четвер, 13 грудень 2012
Переглядів: 3588

comments powered by Disqus